Вперше у Львові професійно прокат будівельного інструменту та обладнання

Ukrainian (UA)

   Home Питання та відповіді

Авторизація


Голосування

Яку радіостанцію ви слухаєте найчастіше?
 

Питання та відповіді
Найбільш популярні питання та відповіді на них:
(Увага! Задати своє запитання Ви можете тут.)
1.
Як зробити замовлення?
Щоб замовити той чи інший інструмент, потрібно зателефонувати до нас (щоб уточнити наявніть потрібного вам інструменту) і домовитись про доставку, або сказати, що ви самі його заберете.
2.
Як отримати замовлений інструмент?
Інструмент може бути доставлено до вказаного вами місця згідно умов доставки, або ж можна самостійно забрати інструмент з нашого складу.
3.
Що потрібно для того щоб взяти речі на прокат ?
Потрібно мати при собі свій паспорт, ідентифікаційний код та будь-який інший офіційний документ, що посвідчує Вашу особу. На основі даних документів ми складаємо типовий договір оренди обладнання.
4.
Що робити у разі поломки інструменту?
Якщо інструмент вийшов з ладу, потрібно відразу повідомити про це нас. Ми відвозимо інструмент у відповідний сервісний центр, де і встановлюється причина поломки.
5.
Хто несе відповідальність за несправний інструмент?
Якщо поломка виникла через неправильне користування – матеріальну відповідальність несе наймач. У всіх інших випадках ми покриваємо кошти ремонту.
6.
Чи можна продовжити термін оренди?
Термін оренди може бути продовжено за згодою сторін, для цього потрібно повідомити нас заздалегідь, принаймні за 24 години до закінчення встановленого терміну.
(Увага! Задати своє запитання Ви можете тут.)
 

 

 

 

прокат інструментів у львові, інструмент будівельний на прокат, оренда генератора, прокат генератора львів, віброплита оренда львів, прокат шліфувальних машин для паркету СО-206 СО-401 СО-199, відбійний молоток перфоратор на прокат, інвертор зварювальний в оренду, прокат миючого пилососа,  мотопомпа, оренда мотопомпи львів,  ремонт свіїми руками, Пилосос промисловий Sparky VC1650MS, Інвертор зварювальний Елсва 180 І, Віброплита Wiber UGMS-16, Глибинний вібратор з гнучким валом, Мотопомпа DAISHIN SWT-80HX, Однофазний (220 В) генератор Firman SPG 6500 E2, Пристрій для вологої чистки килимового покриття Кarcher puzzi 10, Паяльник до ПВХ труб, Відбійний молоток Bosch GSH 11, Перфоратор Makita HR2470, Пила дискова ручна (циркулярка) Makita 5704, Пила дискова високоточна Festool TS 55 EBQ-Plus-FS, Пила торцева Makita LS 1040, Штроборіз Metabo MFX65, прокат (оренда) трамбівки у львові, прокат електростанції у львові, теплогенератор теплова пушка 50 кВт на прокат у львові, , плиткоріз електричний прокат, оренда плиткоріза у львові, тепловентилятор прокат, обігрівач електричний оренда, оренда обігрівачів у львові, оренда віброрейки, компресор прокат, оренда трьохфазного генератора 10 кВт, газонокосарка бензинова на прокат, будівельна тачка на прокат, оренда бетонозатирочної машини вертольота, машина для затирання бетонної підлоги львів, прокат инструмента выгодно или нет, выгодно ли заниматься прокатом инструмента и каким, оренда будівельних інструментів львів, ПРОКАТ НСТРУМЕНТУ м.Львів, плиткоріз Expert, самий дешевий будівельний інструмент, прокат інструмент для шліфування паркету львів, шлифовальные машинки паркет напрокат, договір аренди інструменту киів, де взяти напрокат шліфувальну машину по дереву, прибирання снігу у львові, сніговідкидальна машина, снігозбиральна техніка, оренда снігоприбиральної машини львів, машина для прибирання снігу у львові, віброплита 450 кг, швонарізчик оренда львів, вібронога на прокат, арматурогин прокат, пістолет для вязання арматури, вязка арматури, плоскошліфувальна машина прокат,